Катастрофа с кола на съдебната власт малко след 19 часа в центъра на София. Колата е ударена от такси, а в нея са пътували Ветко и Маринела Арабаджиеви, потвърди Министерството на правосъдието.
Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "Дондуков" и "Раковски" в София. На място са само патрулките и колата на Главна дирекция „Изпълнение на наказанията" (ГДИН).
Все още се уточнява дали таксито е засякло конвоиращия автомобил или обратно.
Ветко Арабаджиев е с леки наранявания на ръката и е откаран към лечебно заведение. Съпругата му Маринела е вдигнала кръвно.
Таксиметровият шофьор и пътникът в таксито дадоха показания пред полицията. Катастрофата е станала за секунди и са били засечени, твърдят те.
Ветко и Маринела Арабаджиеви днес бяха изправени пред Специализирания наказателен съд по дело за данъчни престъпления. Очевидно, на връщане от там са станали участници в катастрофата.
Предупреждение за интензивни валежи и гръмотевични бури в много райони на страната
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?