ГЕРБ и Обединените патриоти се събират на Коалиционен съвет, за да обсъдят оставките на тримата министри. Дни след трагедията край Своге, при която загинаха 17 души премиерът Бойко Борисов поиска оставките на министрите на вътрешните работи Валентин Радев, на регионалното развитие Николай Нанков и на транспорта Ивайло Московски. Очаква се коалиционният съвет да излезе с решение колко и кои министри да си тръгнат от кабинета. Ще бъдат обсъдени и имената на евентуалните им заместници.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите