Едва намокрил паветата, снегът в София вече създаде проблеми за шофьорите. Луксозен автомобил се вряза в заведение в центъра, до парламента. Колата се е въртяла на жълтите павета и се е забила със задницата си във витрината на барчето срещу австрийското посолство. За щастие няма ранени, на предните маси в заведението не е имало посетители. Колата е с врачанска регистрация снабдена със зимни гуми. Дрегерът не показва превишаване на допустимото алкохолно съдържание. Според шофьора друга кола ги е засекла и се е наложило да навлезат в насрещното платно. Инерцията е била толкова голяма, че колата е помела три бетонни колчета
Тенчо Тенев - началник отдел Пътна Полиция, СДВР: Младо момче, управлявайки БМВ-то, неговите твърдения са, че някой го е засякъл и той се е завъртял. Млади момчета карат мощни коли, не се съобразяват с пътната обстановка. Колата се е завъртяло и на заден ход удря и влиза в заведението. За да се завърти и да влезе виждате какви хубави големи и здрави колчета има, бетонни колчета, ги е изкъртил. Значи не е карал много бавно.
Съдът остави в ареста 22-годишен мъж за компютърна измама, причинила вреда на банка
Прокуратурата в Перник обвини жена за укривателство след убийството на швейцарски бизнесмен
МВР започва масови проверки по пътищата, арестувани са 2300 души за наркотици
От 60 цента до 45 евро: Колко струва сянката по Черноморието това лято?
Екстремни жеги в Западна Европа: Затворени училища, температурни рекорди и извънредни мерки (СНИМКИ)