Трябва или не трябва да отпаднат лайковете във Фейсбук? Психологът Ина Антонова е на мнение, че има два вида потребители - "ексхибиционисти" и "воайори". Значение има какво публикуваме и какво искаме да се види за нас. Журналистът Стефан Попов заяви, че би се зарадвал, ако отпаднат лайковете. Според него те създават фалшив балон на фалшиви герои. Харесванията във Фейсбук водят до зависимост. В новия класификатор на психичните заболявания са включени интернет зависимостите. Преходните поколения имат склонност към тях. Вижте повече във видеото!
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"