Седми ден от изчезването на алпиниста Боян Петров в Хималаите. И днес лошото време попречи в спасителната акция да участва хеликоптер.
В момента спасителите се намират в базовия лагер на Шиша пангма. Днешните условя не са позволили да се движат към върха.
Очаква се утре в акцията да участват 6 професионални спасители от Китай, 3 шерпи. Всички алпинисти в района също са обявили готовност да се включат в издирването.
Радан Кънев: Днес пак не чухме отговор на въпроса каква е политиката ни по отношение на "Коалицията за желаещите" и на Украйна
Илияна Йотова: Левски ни учи, че страхът, липсата на самочувствие и предателството са най-големите врагове на свободата
Като на кино: Разбиха ограда на къща в кв. "Факултета", задържаха голямо количество фентанил
Контрол на пътя: Допълнителни полицейски патрули следят за трафика към Гърция и Банско
Възможности за възбуждане на федерално преследване за заобикаляне на "Магнитски" е обсъдил Демерджиев в САЩ
Франция и Англия излизат тази вечер в сблъсък за третото място на Мондиала