На влизане в парламента министърът на здравеопазването Петър Москов заяви, че правителството е направило смислени и последователни усилия да стабилизира България и да я върне на европейския път. Той добави, че ще остане в Реформаторския блок и ще работи за силна и обединена десница, но няма политическо бъдеще с Радан Кънев.
- Кажете какво ще бъде вашето политическо бъдеще?
Петър Москов: "Това, което мога да кажа със сигурност, е, че срещу тъй наречената нова надежда в лицето на БСП и ДПС трябва да има преструктуриране и силна фронтова линия от страна на силен Реформаторски блок и силен ГЕРБ. И аз ще работя за това."
- Ще минете ли към ГЕРБ след това участие в правителството?
"Аз съм част от българската десница и ще остана в Реформаторския блок и ще работя за това той да бъде силен и за трайно сътрудничество, стратегическо, в дясноцентристкото пространство, защото другото е безумие."
- Имате ли политическо бъдеще с Радан Кънев?
"Не."
Задълбочаване на енергийното сътрудничество между България и Азербайджан обсъди Илияна Йотова с Илхам Алиев в Баку
Кабинетът с решение на кризата със застраховката "Гражданска отговорност"
Министърът на икономиката Александър Пулев: Състоянието на фиска ни е абсолютно критично
Милена Милотинова: Това, което ни предстои, е домакинството и ние трябва да се представим на ниво
В ефира на БНТ: DARA и Евтим Милошев поставиха началото за създаване на Дом на артистите
Когато звучеше "Bangaranga", всички ставаха и танцуваха – журналистът Виктор Борисов от БНТ разказва за феномена DARA