Мъж е загинал при падане в асансьорна шахта в ж.к. „Младост“. Това съобщиха от пресцентъра на МВР. Инцидентът е станал в новострояща се сграда, където работник е паднал в асансьорна шахта и е починал. Сигналът е постъпил към 9.50 часа днес.
Най-вероятно се касае за трудова злополука, предаде репортерката на "По света и у нас" Боряна Благоева. Инспекцията по труда започна проверка по случая. В 14-дневен срок ще се произнесе дали и какво санкции ще бъдат наложени на фирмата.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема