Нова медицинска техника за над 130 000 лева беше закупена за физиотерапията в 12-о ДКЦ в София. Средствата за тази инвестиция са отпуснати от Столична община.
Д-р Васил Василев, управител на ДКЦ 12: ДКЦ 12 обслужва немалък регион. Над 200 000 неофициално са жителите в този район. С цялата апаратура, с която разполагаме и която непрекъснато развиваме и дооборудваме, смея да твърдя, че така стоим много добре на пазара на медицински услуги и даваме една качествена медицинска помощ на жителите на град София.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите