Общинския съвет -Стара Загора ще разгледа днес на свое заседание от 9 часа внесеното от кмета предложение за изменение на действащия Общ устройствен план на града в частта му за "Бедечка". Целта е запазването на зелените площи в спорната територия и стопиране на по-нататъшното строителство в тях. На сесията обаче ще бъде разгледано и внесеното становище на общинския съветник Недялко Ангелов за 8 нови сгради, за които има одобрени инвестиционни проекти.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите