Протест пред парламента с искане за промяна на политическата система. Протестиращите пожелаха оставката на правителството с мотива, че то е проявило безразличие към резултатите от националния референдум, иницииран от "Шоуто на Слави" миналата година.
Демонстрацията беше организирана във Фейсбук от сдружения, които подкрепят идеята решенията от референдума да станат задължителни и настояват за ефективни мерки против корупцията и вдигане на стандарта на живот в България.
Организаторите обещаха протестите да продължат и в следващите дни.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите