Безплатни профилактични прегледи за социално слаби хора ще бъдат проведени в в шатрата на социалната кухня на омбудсмана Мая Манолова, в двора на софийския храм "Св. Св. Кирил и Методий". От 11 ч днес лекари от няколко столични болници ще извършат безплатно профилактични прегледи на хората в нужда. Инициативaта е подкрепена от водещи специалисти от няколко столични болници.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра