Втори ден огромна дупка на магистрала "Тракия" остава незапълнена. Вчера близо 13 автомобила спукаха гуми на 13-я километър в посока Пловдив и се разминаха на косъм от тежка катастрофа.
Десетки се наложи да чакат часове наред пътна помощ. Днес на мястото беше поставена пътна сигнализация, която стесни движението в отсечката. Въпреки обещанията на Пътната агенция дупката така и не беше запълнена. От фирмата, която поддържа пътя, заявиха, че ще поемат разходите за ремонт на пострадалите автомобили.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Бившият директор на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?