Добричкият окръжен съд остави в ареста двамата заподозрени за жестокото убийство 41-годишен мъж край село Котленци. Според съда, независимо, че и двамата не са осъждани, има опасност да се укрият или да извършат друго престъпление.
Според прокуратурата след убийството двамата обвиняеми на 18 и 19 години, са отнели златните накити на жертвата, които били предадено в бижутерски магазин във Варна. За тях били получени над 3000 лева.
В съдебната зала и двамата отрекоха да са извършители на престъплението.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите