ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

От АБВ са обезпокоени от ескалацията на напрежението на Балканите

Чете се за: 00:18 мин.
У нас

Безпокойство от рязката ескалация на напрежението на Балканите изразиха от партия АБВ.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Председателят ѝ Румен Петков коментира, че АБВ е единствената политическа сила в страната, която реагира по този въпрос. Според Петков парламентът и правителството са подминали въпроса, а това, по думите му, показва, че в Народното събрание не са коментирани реалните проблеми, свързани със сигурността на държавата.

      Румен Петков - председател на АБВ: Косово обяви създаването на армия. И ние като член на НАТО трябва да реагираме, защото това е в нашия регион. Мисля, че никой нормален човек няма съмнение, че между Сърбия и Косово напрежението ескалира до степен на военен конфликт.

      Свързани статии:

      Хашим Тачи подписа пакета закони за формиране на косовска армия
      Хашим Тачи подписа пакета закони за формиране на косовска армия
      Президентът на Косово Хашим Тачи подписа пакета закони за формирането на косовска армия. Законите ще влязат в сила след 15 дни.
      Чете се за: 00:12 мин.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?