Най-мащабният книжен форум в страната - Софийският международен панаир на книгата се открива в столицата днес.
Повече от 160 издатели и книгоразпространители от България и чужбина ще представят изданията си пред софийската публика.
От днес до неделя, любителите на четенето ще могат да разгледат най-новите заглавия на площ от 1600 квадратни метра в Националния дворец на културата и да се възползват от предпразничните намаления.
Панаирът на книгата ще бъде съпътстван от богата културна програма, която включва и седмото издание на Софийския литературен фестивал.
Тази година, международната му част е посветена на многообразието на френскоезичната литература.
Откриха изложба по повод 150 години от Априлското въстание в Обсерваторията в Рожен
Възстановено е движението и в двете посоки по АМ "Тракия" в района на 69-тия километър
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
Шокиращ случай от Долна Митрополия: Шофьор свали дете от автобус и го остави на пътя в жегата
Повече от 8 часа продължава борбата с пожара на АМ "Тракия" при отбивката към Велинград
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"