И тримата летим за пръв път като част от парада за 6 май и сме доволни, че имахме възможност да представим българските ВВС. Това заявиха пилотите на изтребителите МиГ-29 от авиобазата Граф Игнатиево, които прелетяха със свръхзвуковите самолети за Деня на храбростта над площад Независимост.
Емоцията е страхотна, за мен е голяма чест да поздравя всички българи на Деня на храбростта, предвид това, че минахме успешно, предвид времето.
Основно можеше да ни попречи облачност, за да не застрашаваме живота на гражданите. За радост днес условията бяха подходящи.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема