Ръководството на ОФК ”Пирин” депозира жалба в БФС срещу наказанието, наложено от Дисциплинарната комисия. Санкцията с частично затваряне на стадиона и глоба от 10 хиляди лева бе наложена заради инцидентите с полицията на мача с „Ботев” (Пловдив). Тогава един от привържениците на „Пирин” нанесе удар на полицаи, който бе описан в доклада на дежурния делегат. В същото време „орлетата” направиха последна тренировка преди гостуването си на „Левски”.
На последната пресконференция преди мача наставникът на „Пирин” Стефан Генов, загатна за проблеми в тима, свързани с контузии на основни играчи.
Специалистът призна, че на „орлетата” ще бъде трудно в този мач, поради простата причина, че домакините се намират в подем.
Двубоят е утре от 19.00 часа на стадион "Георги Аспарухов" в столицата, а орлетата отпътуваха за София ден по-рано.
Български учен с престижна международна награда и 1 млн. евро за изследване на рядко заболяване
Разширяват списъка с безплатни лекарства за деца до 7 години - НЗОК вече покрива 11 медикамента
Протест на "Правосъдие за всеки" - демонстрацията отново е с искане за оставката на Сарафов
Европейската прокуратура призна Теодора Георгиева за виновна, иска уволнението й
Подготовката за изборите: Премиерът Андрей Гюров се среща с новите областни управители
Надежда Йорданова, ПП-ДБ: Ограничаването на секциите в чужбина не решава нито един реален проблем