ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Площадки за обучаване на кучета в Пловдив

bnt avatar logo от Нели Ангелова
A+ A-
Чете се за: 00:33 мин.
У нас

Нови атракции за домашните кучета в Пловдив. Идеята е с помощта на съоръженията стопаните по-лесно сами да обучават домашните си любимци. Различни препятствия, тунел и рампа за разхождане са поставени в кучешката площадка до парк „Лаута“.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Стоян Гънчевски редовно води джак ръсела си, в кучешката площадка. Сега той може да бъде спокоен, тъй като за малките породи има отделна клетка, каквато е европейската практика.

      Стоян Гънчевски: "Клетката е добра за джак ръселчетата, ходят и на голямото снаряжение кученцетата пак и съм доволен.
      Костадин Димитров – кмет на район „Тракия“ в Пловдив: "В малката кучешка площадка съответно има препятствия за малките кученца и съответно беседка."

      Когато се обучават, домашните любимци, винаги се дават лакомства, ако те изпълнят командите. За да няма конфликти заради наградите, кучетата трябва да се обучават в клетката сами.

      Галина Конзова – инструктор-треньор на кучета: "Най-добре е да се работи индивидуално с животинката в площадката, а отвън вече има площадка, в която да се пуснат и да си общуват."

      Специални гости за откриването на атракциите бяха кучета Роха и Мая, които са изоставени като бебета, но са имали шанса да бъдат осиновени. Те доказаха, че за успешното обучение породата няма значение.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?