ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

 

Проданов: Няма доказателства, че катастрофата с Арабаджиеви не е случайна

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:27 мин.
У нас

Предстои да стане ясно кой от двамата водачи е виновен за катастрофата между линейката на Централния софийски затвор и таксито, станала снощи. В конвоиращия автомобил на съдебната власт са пътували подсъдимите Ветко и Маринела Арабаджиеви.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Двамата бяха откарани за преглед в Правителствена болница. Ветко Арабаджиев е с леки наранявания на ръката, но вече се намира в болницата на затвора. Съпругата му Маринела, която снощи е вдигнала кръвно, остава за наблюдение в болница "Лозенец". Инцидентът стана снощи на кръстовището на бул. "Дондуков" и "Раковски" в София.

Вчера Арабаджиеви бяха изправени пред Специализирания наказателен съд по делото за данъчни престъпления.

Николай Проданов, заместник-министърът на правосъдието обясни пред БНТ, че това кой е виновен за катастрофата ще се установи в следствие анализи на Пътна полиция и в резултат от назначената от тях проверка. Към този момент той не пожела да се ангажира с мнение кой е виновният водач.

Според Проданов версията, че катастрофата не е случайна не почива на никакви доказателства.

Нито Арабаджиеви, нито служителите на министерство на правосъдието са получили сериозни наранявания.

Свързани статии:

Изясняват кой е виновен за катастрофата, при която постарадаха Арабаджиеви
Изясняват кой е виновен за катастрофата, при която постарадаха Арабаджиеви
Предстои да стане ясно кой от двамата водачи е виновен за...
Чете се за: 00:12 мин.
Катастрофа с кола, в която пътували Ветко и Маринела Арабаджиеви
Катастрофа с кола, в която пътували Ветко и Маринела Арабаджиеви
Катастрофа с кола на съдебната власт малко след 19 часа в центъра...
Чете се за: 00:21 мин.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?