И тази вечер те се събраха пред Министерски съвет, но вече като "присъствие", както самите те го наричат. Те ще продължат да "присъстват" там, докато депутатите не гласуват окончателно оставката на вицепремиера Валери Симеонов в Народното събрание.
Той я подаде в петък, а премиерът Бойко Борисов още тогава я прие. По-рано днес организаторите заявиха в социалните мрежи, че основната им цел остават реформите за хората с увреждания.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра