Продължава разследването на обира на склад за веществени доказателства на Агенция "Митници" в Благоевград.
Вчера неизвестни откраднаха голямо количество сребърни накити и пари от три каси, намиращи се в административната сграда на митницата. Част от откраднатите вещи беше разпиляна на голям периметър в двора на институцията, заради което и следствените действия продължиха до късно през нощта. Според разследващите, крадците са били поне двама. Предполага се, че наблизо е имало кола, с която са избягали.
По информация на БНТ, в разбитите каси не са съхранявани документи по митнически разследвания. Очаква се в понеделник прокуратурата да даде повече информация за размера на откраднатите пари и накити.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Изпълнителният директор на НДК поиска от ВАС ново разглеждане на делото срещу нея
МЗ започва проверка на процедурата за проектиране на Националната детска болница
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"