През изтеклата нощ няма съществена промяна в състоянието на пациентите, настанени в УМБАЛ „Св. Анна“ в София, които пострадаха при катастрофата до Вакарел.Разледването на жестоката катастрофа на АМ „Тракия“, при която загинаха 6 души, а над 20 бяха ранени, продължава.
Очаква се до няколко дни да бъдат обявени резултатите от техническата проверка на автобуса.
Вчера от прокуратурата заявиха, че леката кола е била изправна и вероятно 29-годишната жена е ударила автобуса, след като се е разсеяла.
За да се изясни напълно ситуацията на пътя в момента на сблъсъка, от прокуратурата призоваха за помощ - всички граждани, които са станали свидетели, да се обадят на телефон 0886 88 25 31.
Засега няма водеща версия за инцидента. Багажът на пътниците е бил равномерно разпределен. Продължават и разпитите на пострадалите. Жената, причинила катастрофата, остава в ареста, а утре съдът трябва да реши дали ще уважи искането на прокуратурата за най-тежката мярка - задържане под стража.
Спират 5-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за ремонт и презареждане с американско гориво на 9 май
Спор за приема в детските градини във Варна: Родителите искат единна електронна система
От доживотна на 20 г. затвор: Намалиха присъдата на мъжа от Перник, пребил до смърт жена си Анита
Разкриха високотехнологична оранжерия за канабис в мина край Кюстендил (Снимки)