Двама от квесторите на КТБ са обвинени от прокуратурата за умишлена безстопанственост в особено големи размери. Според разследващите обвиняемите умишлено са прехвърлили за изплащане към Фонда за гарантиране на влоговете в банките 9 договора за индивидуални срочни депозити с привилегирована лихва.
Нанесените щети са в размер на малко над 1 милион лева. Ако бъдат признати за виновни, квесторите могат да получат от 3 до 12 години затвор. Те са с мярка "подписка".
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите