Жители на крайните квартали на София излязоха на протест в Нови Искър заради въвеждането на винетни стикери при пътуванията им до столицата, съобщи БНР.
Председателят на транспортната комисия към Столичния общински съвет Карлос Контрера съобщи, че промените засягат и градския транспорт в тези участъци. Необходими са законодателни промени, смята още Контрера.
Според него, проблемът за автобусите на градския транспорт остава. Поради тази причина утре, като председател на транспортната комисия, той ще представи предложения за законодателни промени, за да може градският транспорт да бъде изключен от облагането с тол такси.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"