На 10 май Софийският градски съд е постановил предсрочното освобождаване на двама от бандата на Наглите, заяви говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова. Прокуратурата ще обжалва това решение пред Апелативния съд. Ако съдът не уважи протеста Любомир Димитров-Гребеца и Ивайло Евтимов-Йожи ще бъдат пуснати на свобода.
Румяна Арнаудова - говорител на главния прокурор: "Не следва да се уважава искането за условно предсрочно освобождаване, тъй като не са налице законовите изисквания за това. Най-малкото е неморално и не е налице доказателство за поправянето на тези лица, освен че са полагали труд. Надяваме се Апелативен съд-София да уважи нашия протест и да не допусне предсрочното освобождаване и на двамата".
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите