Аварията на водопровода в Лом е отстранена, водата потече към чешмите в домовете.
Пускането ѝ започна постепенно от вчера следобед - след шест дни непрекъсната работа по отстраняването на повредата. Това стана възможно заради предсрочното свързване на стария водопровод към новоизграден участък от него. Заради аварията, близо 30 000 жители останаха без вода. От Община Лом съобщиха, че заради предстояща дезинфекция, детските заведения и училищата в града ще останат затворени и утре. Най-вероятно тогава ще бъде отменено и бедственото положение.
За по-красив град: Герои от приказки украсяват сградите в столичния квартал "Гео Милев"
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Заради забавен ремонт: Жители на бургаския квартал "Сарафово" излязоха на протест
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра