Състоянието на пътната настилка по улиците в столичния квартал "Слатина“ затруднява движението и създава опасни ситуации за шофьорите и пешеходците. За проблема сигнализираха потърпевши шофьори, които се оплакаха, че автомобилите им често пропадат в дупките в асфалта.
На Иванин всеки ден му се налага да зарежда със стока магазин, който се намира на тази улица. За него преминаването от тук не е просто неприятно, а опасно, защото на няколко пъти му се случва камиона да поднесе от разбитата настилка.
Иванин Атанасов - шофьор на камион
"Като мина някой път, даже ми се обръща стоката, много е лошо с тези дупки."
"Как се минава по тях?"
Иванин Атанасов- шофьор на камион
"Ами много бавно и внимателно трябва да се мине и внимателно, защото зимата е ад!"
Хората от квартала разказват, че за да избегнат дупките, понякога шофьорите влизат в насрещното движение, което създава опасни ситуации и за пешеходците. Преди две седмици жителите на Слатина запълнили сами част от дупките с пясък, което е решение на проблема, но за не повече от месец. Екипът на БНТ 2 изпрати запитване до район "Слатина"- кога ще бъде решен проблемът с пътната настилка.
От КНСБ може да поискат отмяна на Закона за държавния служител заради настояването за плащане на осигуровки
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив