Притеснени родители сигнализираха в "По света и у нас" за необичайна находка - камера в дамската тоалетна на Природоматематическа гимназия "Гео Милев" в Стара Загора. Децата им се опасявали утре да отидат на училище. Полицията работи по случая.
Учениците сигнализирали за видеокамерата, монтирана в дамската тоалетна на гимназията в Стара Загора в края на седмицата. На нея се натъкнали момичета от 11 клас, които подали сигнал до директора на учебното заведение. Камерата е иззета от полицията. Тя е била без предавател. Предстои да се установи кой е поставил камерата. Към момента са разпитани директорката на гимназията и учители. Има насоки към извършителя. Работата по случая продължава.
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"