Пътната полиция и автомобилната администрация у нас продължават да засичат шофьори, които се движат в страната без задължителните винетни стикери.
Най-често те са водачи на чуждестранни тежкотоварни камиони и преминават транзит през страната ни. Само за Велико Търново – от началото на годината до момента са установени 138 шофьори в нарушение.
Трябва всеки, който минава през България да си плаща необходимите такси и консумативи, както всички други изрядни шофьори!
До момента събраните глоби от водачи без винетки за област Велико Търново са близо 54 хиляди лв.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра