Скандал в парламента между БСП и ГЕРБ. Така продължи вчерашният спор за състоянието на енергетиката. От левицата цитираха доклад от директора на Енергийния системен оператор до министъра на енергетиката с тревожни, според БСП, констатации за състоянието на енергийната ни система. От ГЕРБ прекъснаха пресконференцията на социалистите и дадоха думата на министър Теменужка Петкова, за да увери отново, че енергийната ни система е стабилна.Вижте репортажа на Светлозара Казасян.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите