Карнавалът на хумора продължава и днес в Габрово. Малко преди полунощ снощи в центъра на града се насладиха на зрелищно 3 Де шоу. Сградата на общината заговори с глас и разказа за хората, които работят в нея. Обясни, че на здравей главният финансист отговаря с "нямам". Най-работещи били машините за кафе и вафли, а най-любимият час е 17, когато всички си тръгват. Всичко това в духа на шегата и самоиронията накара десетките събрали се на площада, въпреки проливния дъжд, да се смеят от сърце.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката