Първият учебен център по диагностика на електрически и конвенционални автомобили отваря врати днес. Залите са в Професионалната гимназия по транспорт и енергетика "Хенри Форд".
Кметът на София Йорданка Фандъкова ще присъства на представянето на новия учебен център. Учебният център дава възможност за изучаване на устройството на електромобили и хибриди, както и за диагностика на всички видове автомобили.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра