Увеличават се нападенията над полицаи, съобщи днес вътрешният министър Валентин Радев.
За първите шест месеца на годината са регистрирани 176 нападения, което е с близо 30 % повече в сравнение със същия период на 2016-та.
Най-много регистрирани случаи има в Бургас и в Плевен. Вътрешният министър увери, че ще бъдат взети мерки.
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия