С тържествен звън на камбани и празнично литийно шествие въдвориха новия врачански митрополит Григорий. Той беше посрещнат тържествено от духовниците и обществеността на Враца.
Триумфална арка, окичена с цветя, посрещна шествието на площад "Христо Ботев" в града, където по традиция се приемат духовните водачи на епархията. Врачани пожелаха "На многая лета" на новия владика с надеждата да привлече повече млади хора към християнската вяра.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите