Нова велоалея предизвика бурни реакции от страна на шофьори и велосипедисти. Наши зрители подадоха сигнал, че така съществуващата регулация на движението по ул. "Г.С. Раковски" създава предпоставки за катастрофи. Петя Донева от "Велоеволюция" каза, че велосипедната лента е прилична, но има опасен участък на един от завоите.
Основните недоволства са сред шофьорите, според които пътното платно е твърде стеснено след полагането на велоалеята.
Димитър Петров от Столичната община каза, че винаги има лек конфликт между велосипедисти и шофьори. Навсякъде където геометрията го позволява, се стремим да изграждаме велоалеи.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг