Досега можехме 5 пъти да построим АЕЦ "Белене" и трябваше да го направим. Това заяви в студиото на "Още от деня" лидерът на "Атака" Волен Сидеров.
Волен Сидеров: Американците хем дерат пари от нас, хем в същото време ни казват да не си правим АЕЦ "Белене", защото Хилари Клинтън дойде 2010 г. и каза "Няма да правите АЕЦ "Белене". И правителството каза: "Добре, слушаме!".
Последните 2 години аз съм извън управлението, каза още Сидеров.
Волен Сидеров: Решиха, че "Атака" не трябва да бъде повече в управлението. Направиха го неправомерно, сигурен съм, че беше и под външен натиск, тъй като моята позиция за това, че не трябва да се купуват американски самолети за 2 млрд., които още са на чертеж. Това, че трябва да закрием тука тези бази, да не даваме безплатно на американците 4 бази вече 10-а година.
Бюджет и компромиси: Социалният диалог е възстановен заради финансовата стабилност
Пеевски: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България
Бюджет и компромиси: Социалният диалог е възстановен заради финансовата стабилност
Картата на неравенството по рафтовете: Големите вериги в София са 244 и едва 3 във Видин
Зеленски: Киев няма законно и морално право да отстъпва украински територии на Русия