Въоръжени са ограбили голям супермаркет в столичния квартал "Драгалевци" късно снощи. От полицията съобщиха за БНТ 2, че сигналът е бил подаден около 22,10 часа.
Двама маскирани и въоръжени нападатели са влезли в магазина, който се намира на Околовръстното шосе на София, на входа на "Драгалевци" и е част от голяма верига. Те са проникнали през задния вход в служебно помещение. Единият е стрелял веднъж във въздуха. След това крадците са взели парите от касата и са избягали.
Откраднатата сума е около 6000 лева. При инцидента няма пострадали
Полицията вече е извършила оглед на мястото и издирва крадците. Магазинът работи нормално.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите