Tържествена церемония се проведе в Аулата на Софийския университет "Св. Климент Охридски". Абсолвентите от випуск 2016 на Факултета по журналистика и масова комуникация получиха дипломи за завършено висше образование. Сред тях имаше и наградени за отличие.
Съветът на преподавателите към завършилите беше да са защитници на свободното и независимо слово в България. Факултетът по журналистика и масови комуникации на Софийския университет "Св. Климент Охридски" продължава да приема голям брой студенти всяка година. Въпреки някои трудности на журналистическата професия у нас, повечето от дипломираните споделиха, че се надяват на успешна реализация.
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието