Стотици миряни се стекоха в манастира „Св. Мина“ край София за празничното богослужение по повод празникa на празниците - Възкресение Христово. Хората идват тук не само за да запалят свещ, а и заради чудесата, с които е известно мястото. От поколения на поколения хората разказват, че покровителят на светата обител - свети Мина, прави чудеса и изцелява болните.
За някои от вярващите чудесата вече са факт, а други са в очакване на своето чудо. Сред стотиците молби и пожелания днес на Великден обаче имаше едно нещо, което всички вярващи си пожелаха, и то беше здраве.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си