Инцидентът е станал на 122-рия километър в близост до Пловдив. ТИР се е блъснал в лека кола, която е паркирала на бензиностанцията. От там е последвал взрив. За щастие няма жертви и пострадали. Има обаче няколко изпепелени автомобили.Ако сте в района на инцидента, можете да ни изпращате снимки в рубриката MyNews.
Нашият репортер Николай Райшинов, който е на мястото на инцидента, казва, че бензиностанцията е напълно изгоряла. В момента продължава гасенето на пожара. За щастие няма жертви и пострадали. Има обаче няколко изпепелени коли.
Екипи на всички възможни институции са на място - пътища, автомагистрали, полиция, пожарна, гражданска защита и бърза помощ. Районът е отцепен. Журналистите нямат достъп до самия обект. Движението в посока Бургас е изключително затруднено.
Очаквайте подробности.
Разширяват списъка с безплатни лекарства за деца до 7 години - НЗОК вече покрива 11 медикамента
Протест на "Правосъдие за всеки" - демонстрацията отново е с искане за оставката на Сарафов
Нови обитатели в парка в Белица: Мечките Гордо и Флоренция пристигнаха от Аржентина