В неделя ще бъде напълно възстановено движението около Орлов мост на бул. „Цариградско шосе“ и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“. Полагането на последния пласт асфалт вече е приключило, но според технологичните изисквания на работа е необходимо да минат 48 часа, за да бъде пуснато движението. В района около Орлов мост е извършен цялостен ремонт на платната и в двете посоки. Поставена е и стоманена мрежа, за да се заздравят основите. Предстои полагането на пътна маркировка.
Шефът на ВиК - Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията