Кампания за безплатни кардиологични прегледи стартира от днес в столичната Александровска болница. Профилактичната кампания ще продължи до 21 юни. С повече информация за тази изключително важна тема с оглед на високите температури през летния сезон, както и съвети как да се предпазим в жегите - вижте от разговора в Сутрешния блок с доц. Кирил Карамфилов, кардиолог в УБ "Александровска".
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация