След като снощи близо 200 коли се включиха в автошествието, недоволните и днес надуха клаксоните по основните булеварди в града. Да подкрепят исканията на недоволните, към автошествието се присъединиха и мотористи от Добрич и Варна. А исканията на протестиращите са да бъдат намалени цените на горивата, да няма големи разлики в отделните градове, както и да има по-голям контрол върху качеството на горивата, които се продават по бензиностанциите.
Мариян Аспарухов: Горивата да отговорят на цените, каквито трябва да са, и качеството да е качество. А не да има някакви гаранции, че се предлага най-качественото гориво едва ли не, а пък да е пълно с вода и с отпадъци.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив