Протест на собственици на терени в столичния квартал Горубляне. Следобед те ще блокират кръстовището на Цариградско шосе с улиците "Павел Красов" и "Димитър Пешев", когато се очаква хиляди хора да се връщат към София.
Местните недоволстват срещу решението на Общината да изгради нов парк върху техни терени. Те настояват да получават наем за земите си и за дебат по темата как могат да ползват собствеността си.
Протестът днес е втори за хората от квартала. При предишния те получиха актове от полицията, заради това, че са затворили пътни артерии без разрешение.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)