От общинската дирекция, която отговаря за яслите казаха, че тече вече процедура по слагането на камерите. Ето какво казаха някои от майките, които утре ще излязат на протест: Теодора Алексиева : "Ние не целим само поставяне на камери в яслите. Искаме и в градините. Като цяло се стремим за...
Павел Лефтеров, автомобилен шампион: "Не съм експерт по екологията, но моята позиция е следната. България е една от държавите с най-замърсения въздух в ЕС и може би една от държавите с...