До момента оздравелите от COVID -19 пациенти у нас са 15. Осем са жертвите на коронавируса от вчера. 346 са дoказано заразените в страната. Най-много остават в София.
Заразените в столицата са вече 214. Последните положителни проби са три в Пловдив, по един във Варна, Кърджали, Смолян и Сливен. Средната възраст на починалите се снижи до 66 години.
Статистиката още сочи, че повече от 85 % от заразените са хора под 55 годишна възраст. 125 души са в сравнително тежко състояние и се лекуват в болница. 13 от тях са в интензивно отделение.
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море – анализ на пробите
Scorpions отбелязва 60 години от създаването си с юбилейно шоу тази вечер в София
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°