64-годишен мъж се е удавил на централния плаж в Лозенец, съобщиха от МВР-Бургас.
Мъжът, който е от София, влязъл вчера сутринта заедно с жена си в морето и започнал да плува към шамандурата.
Малко по-късно спрял да се движи и и бил изваден от водата с помощта на спасителите.
При първоначалния оглед не са открити следи от насилствена смърт.
Тялото му е откарано за аутопсия в "Съдебна медицина" към УМБАЛ – Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив