През двата почивни дни "зелените коридори“ за имунизация срещу COVID-19 в Културния дом в жк "Дружба" и в читалище "Асен Златаров" в кв. "Христо Ботев“, работеха от 9.00 до 16.00 ч., а в трите пункта в моловете: "Парадайс", "Сердика център" и "Ринг мол" - от 13.00 ч. до 18.00 ч.
Откакто стартира инициативата за разкриване на мобилни пунктове за ваксинация на различни публични места в столицата, в тях са се имунизирали общо 7141 души.
Ваксините се поставят от екипи от общинските болници и диагностично-консултативни центрове.
Организацията се извършва от екипи на дирекциите "Здравеопазване" и "Аварийна помощ и превенция“ на Столична община.
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Бъдещето на детската болница: И Здравното министерство ще проверява проектирането на педиатрията
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души