Учениците са невредими, нанесени са материали щети по предната част на автомобила
Зрелостници са катастрофирали в Карнобат, докато отивали да канят своя класен ръководител на абитуриентския си бал. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
Инцидентът е станал малко след 10.00 часа тази сутрин. В лекия автомобил са пътували трима дванадесетокласници. Колата е излязла от пътя и е тръгнала към дере.
Вероятната причина за инцидента е загуба на контрол от страна на водача, който е с по-малко от година опит зад волана, посочиха от полицията. Той е тестван за алкохол и наркотици, пробите са отрицателни.
Младежите не са пострадали, нанесени са материали щети по предната част на автомобила.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста