академия пандев разгроми резервите цска
Снимка: ПФК ЦСКА
16:30, 31.01.2022
Чете се за: 01:27 мин.

Отборът на ЦСКА допусна първа загуба в контролите си от подготвителния лагер в туския курорт Белек.

След като по-рано през деня титулярният състав на "червените" победи с категоричното 5:1 казахстанския Шахтьор (Караганда), следобед резервите на Стойчо Младенов загубиха с 0:4 от северномакедонския Академия Пандев.

"Синьо-белите" откриха резултата в 33-ата минута чрез по-малкия брат на легендарния Горан Пандев - Сашко. Кире Стоянов бе изведен зад отбраната на "армейците", нахлу в наказателното поле, където финтира Томас Лам и върна топката към капитана на северномакедонския тим, който с техничен изстрел прехвърли Димитър Евтимов за 1:0.

Академия Пандев удвои преднината си в 53-ата минута след изстрел по диагонала на Бакар, който не остави никакви шансове на Евтимов да се намеси за 2:0.

Ново бързо нападение на символичните гости в 69-ата минута доведе до трето попадение във вратата на ЦСКА, дело Боян Димовски.

Крайното 4:0 в полза на серверномакедонците оформи Зоран Ивановски в 72-ата минута.